subscribe
Smoothie me pjepër dhe pjeshkë

Ushqime

Smoothie me pjepër dhe pjeshkë

Më: 4 shtator 2018 Në ora: 07:17
Smoothie me pjepër dhe pjeshkë

Përbërësit:

1 pjepër i vogël

2 pjeshkë

125 gr kos

4 kuba akull

Përgatitja:

Pastrojmë pjeprin nga farat dhe lëkura. Presim pjeprin dhe pjeshkën në copa të vogla dhe i hedhim në mikser. Shtojmë kosin dhe kubat e akullit dhe e përziejmë derisa të përftohet një masë homogjene.

Smoothie me pjepër dhe pjeshkë është gati. Ju bëftë mirë!