subscribe
Këto janë atletet që çdo blogere mode i ka në gardërobë

Stil

Këto janë atletet që çdo blogere mode i ka në gardërobë

Më: 27 mars 2018 Në ora: 11:51
Ilustrim

Trendet e këpucëve vijnë dhe ikin, por disa prej tyre janë aq të preferuara dhe kanë një përkrahje aq të madhe nga njerëzit që ndjekin modën sa i kthejnë në të pavdekshme.

Këto modele duken gjithmonë bukur, shik dhe të freskëta pavarësisht trendeve të reja të këpucëve. Një prej tyre janë atletet e bardha stil qyteti që kombinojnë me gjithçka.

Ato janë komode, praktike dhe duken bukur nga veshjet e thjeshta sportive deri tek fustanet elegante.

Nëse nuk keni ende një palë të tilla, ja modelet më të bukura që sugjerojnë markat e njohura.

Image
Komentet
comments powered by Disqus