subscribe
Java e modës në Britani, surpriza e mbrëmjes mbretëresha 91-vjeçare

Stil

Java e modës në Britani, surpriza e mbrëmjes mbretëresha 91-vjeçare

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 16:12

Mbretëresha Elizabeth gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me stilin e saj por këtë herë monarkja 91-vjecare surprizon duke u shfaqur në eventin e zhvilluar në kuadër të Javëes së modës në Britani.

Mbretëresha duket e përqëndruar teksa vështronte modelet në pasarelë.

Dhe krah saj ishte editorja e American Vogue Ana Wintour.

Në përfundim të shfaqjes, monarkja i prezantoi dizenjatorit Quinn çmimin “Mbretërsha Elizabeth II”, që – siç njoftoi “Buckingham Palace” përmes një deklarate, – është krijuar për të njohur rolin e industrisë britanike të modës në shoqëri dhe diplomaci.

Image