subscribe
Ngjyra bezhë e tregon shumë seksi, por sa kushton kjo veshje e Luanës?

Stil

Ngjyra bezhë e tregon shumë seksi, por sa kushton kjo veshje e Luanës?

Më: 24 janar 2018 Në ora: 15:27

Pavarësisht të ftuarve të ndryshëm në emisionin “Shiko kush luan”, ajo që tërheq më shumë vëmendje çdo të shtunë, është pikërisht Luana Vjollca me format e saj trupore.

Të shtunën që kaloi, moderatorja seksi ka bërë të përflitet për shumën e shpenzuar për veshjen e saj. E dini se cila është shifra e kësaj veshjeje?

Fundi i ngushtë dhe kanotierja bezhë kushtojnë 195 euro. Thuhet se fundi kushton 104  euro, ndërsa kanotierja vetëm 91 euro. 

Image