subscribe
Nuk do e besoni si duket Ledri me këtë stil të flokëve

Stil

Nuk do e besoni si duket Ledri me këtë stil të flokëve

Më: 24 janar 2018 Në ora: 15:24

Reperi Ledri Vula, ka qenë njëri ndër artistët që ka fituar më së shumti gjatë vitit që lamë pas. E kjo për faktin se ka qenë i angazhuar në mbrëmje të ndryshme dhe është njëri nga më të kërkuarit në treg.

Ai është tejet aktiv në projekte muzikore, po aq edhe në rrjetet sociale. Në llogarinë ‘Snapchat’, të tij së fundmi ka publikuar një imazh me stil të ri të flokëve ku duket shumë qesharak.

Pamja e tij nuk lë shumë për të komentuar pasiçë duket shumë ndryshe, ngaqë e kemi parë.

Image