subscribe
Kaq të thjeshtë dhe të bukur se keni parë asnjëherë Agnesa Vuthaj

Stil

Kaq të thjeshtë dhe të bukur se keni parë asnjëherë Agnesa Vuthaj

Më: 23 janar 2018 Në ora: 14:51

Agnesa Vuthaj cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Ajo ishte fituese e konkursit të bukurisë e cila në vitin 2003 është zgjedhur “Miss Kosova”, epitet që vazhdon të zotërojë edhe në ditët e sotme. Agnesa është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, por ajo që e karakterizon bukuroshen shqiptare është sharmi, eleganca dhe stili unik që ka.

Image