subscribe
Tani që i patë do t'i blini edhe ju një palë: Këto vathë po bëjnë namin në Instagram

Stil

Tani që i patë do t'i blini edhe ju një palë: Këto vathë po bëjnë namin në Instagram

Më: 23 janar 2018 Në ora: 12:25

Ne gjithmonë përpiqemi t'ju tregojmë për tendencat e ardhshme përpara kohe. Kjo është arsyeja pse ne krijuam njoftimin tuaj javor për t'ju bërë të ditur aksesorët dhe stilet që vijnë krejt papritmas.

Çdokush që ka qenë në një dyqan aksesorësh muajt e fundit, e di se një palë vathë të mëdhenj janë të kohës. Por ka një lloj të vathëve që do t’i shihni kudo këtë pranverë: vathë zemre të frymëzuar nga vitet '80. Një numër i konsiderueshëm i Instagram-it tashmë kanë marrë dorën e parë dhe kanë gjetur mënyrën e tyre të të kombinuarit. Ndërsa ne presim shansin tonë për t'i blerë ato, shikojini dhe ju sa bukur duken.

Image