subscribe
Palltoja e zezë, e nevojshme për garderobën tuaj

Stil

Palltoja e zezë, e nevojshme për garderobën tuaj

Më: 23 janar 2018 Në ora: 12:16

Cila vajzë nuk do ta dëshironte një veshje të rehatshme me të cilën mund të dilte për punë e të shkonte për darkë në një restorant?!

Pikërisht një pallto e zezë e gjatë dhe klasike ju ofron një gjë të tillë.

Këtë dimër, palltoja e zezë do të na shpëtojë nga gjithçka. Edhe gjatë udhëtimeve, nuk kemi pse marrim tre xhupa me vete. Mund ta veshësh me pantallona, me fustane, me take dhe patika.

Nëse nuk e keni një të tillë në garerobën tuaj, nxitoni ta blini një.

Image