subscribe
Modelet e flokëve trend për 2018

Stil

Modelet e flokëve trend për 2018

Më: 18 janar 2018 Në ora: 11:59

Fjala ombre vjen nga gjuha franceze dhe do të thotë “Hije”. Një ombre e bukur nuk sakrifikon stil por të bën të dukesh më e guximshme më e gjallë apo dhe më natyrore kjo në varësi të ngjyrës që kërkoni të realizoni këtë model. Më poshtë do keni disa modele ombre për 2018.

Image
 
Image
 
Image
 
Image