subscribe
Çiljeta Xhilaga ndryshon modelin e flokëve

Stil

Çiljeta Xhilaga ndryshon modelin e flokëve

Më: 15 janar 2018 Në ora: 16:58

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga shquhet për pamjen e saj. Bukuroshja eksperimenton gjithmonë me look-un e saj dhe ne jemi dëshmitarë të shumë ndryshimeve në pamje prej saj.
Këtë here Çili ka postuar në Instagram një foto me modelin e ri të flokëve.

Brune dhe me balluke Çiljeta duket shumë bukur dhe komentet për të nuk kanë munguar.

Image