subscribe
Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Vishni këtë!

Stil

Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Vishni këtë!

Më: 27 dhjetor 2017 Në ora: 10:59
Foto ilustrim

Gjetët atë që duhet të vishnit për Krishtlindje, po festa nuk mbaroi atë ditë. Pse të mos vishni diçka mahnitëse edhe për natën e ndërrimit të viteve.

Disa nga modelet që vijnë nga sfilatat të japin pak shkëlqim, me copa metalike, apo dhe modeli i “disco ball’.

Ndërsa ata që nuk janë fansa as të njërës e as të tjetrës, mjafton vetëm një fund i thjeshtë me ngjyrë metalike për të mirëpritur 2018.

Ja disa ide nëse do të qëndroni në shtëpi apo do të dilni:

Image

Qoftë nëse do qëndrosh në tavolinën e festës apo në divan duke parë televizor, duhet pak shkëlqim, ose tek këpucët, apo një triko e thurur e zbukuruar me bizhuteri.

Nëse do të dilni, do të shikoni në një festë për të festuar vitin e ardhshëm që po vjen duhet të shndrisni sa më shumë dhe të “verboni” rrugët ku kaloni. Në foton poshtë është një propozim ideal për të krijuar një ide të këtij stili.

Image