subscribe
Pardesytë dhe xhupat e shiut, trendet e vjeshtës

Stil

Pardesytë dhe xhupat e shiut, trendet e vjeshtës

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 13:07

Lajmi i keq është që duhet t’i themi lamtumirë veshjeve të lehta, dhe të fokusohemi sërish tek pardesytë dhe xhupat e shiut, (raincoat).

Me vjeshtë vijnë dhe shirat, dhe në vendin tonë nisin që këtë javë, por cilat janë trendët e vjeshtës së këtij viti? Shihni galerinë për të krijuar idenë tuaj, atë që ju pëlqen dhe ju shkon.

Image
 
Image
Komentet
comments powered by Disqus