subscribe
Tendenca e re e modës

Stil

Tendenca e re e modës

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 08:43
Vjeshta do të vijë më me stil dhe ju do të dukeni më bukur në sezonin e ri të vitit.

Vjeshta dhe dimri i këtij viti do të sjellin një tendencë të re, argjendin.

“Astronautët modernë”, që kanë pushtuar pasarelat e markave më të njohura në botë, janë fokusuar më së shumti në koleksionet e reja të veshjeve, duke mbajtur “argjendin” me vete.

Vjeshta do të vijë më me stil dhe ju do të dukeni më bukur në sezonin e ri të vitit.

Olivier Rousteing, drejtori i firmës Balmain, e ka interpretuar refleksin e argjendtë si një efekt që ju bën të dukeni të veshur “ndryshe”, duke ju nxjerr në pah tiparet tuaja.

Mësohuni me këtë ide, vjeshta nuk dorëzohet nëse ju nuk keni në garedorbën tuaj këtë ngjyrë.