subscribe
8 VIP-at me prerjen "PIXIE' që do ju bëjnë të doni të prisni flokët këtë sezon

Stil

8 VIP-at me prerjen "PIXIE' që do ju bëjnë të doni të prisni flokët këtë sezon

Më: 20 prill 2018 Në ora: 10:53

Çdo herë që presim flokët, dridhemi nga mendimi se mund të na i presin pak më shumë se ç’duhet.

Pavarësisht nga kjo, zilia për vajzat me prerjet e shkurtra të flokëve, sidomos për prerjen “Pixie”, është e madhe.


“Pixie” si prerje t’i thekson tiparet e fytyrës më mirë se variacionet e tjera të flokëve të shkurtra, të thekson mollëzat dhe t’a fut fytyrën në kornizë. 
Ky model, është trendi i preferuar i pranverës.

Ndaj nëse ju ka shkuar mendja të prisni flokët dhe të ndërmerrni një hap të guximshëm drejt ndryshimit, po ju tregojmë disa lloje prerjesh “Pixie” nga VIP-at, të cilat mund t’i përdorni si shembull te parukierja juaj.

Jennifer Lawrence 

Image

Kate Hudson

Image

Viola Davis

Image

Kaley Cuoco

Image

Greta Gerwig 

Image

Kris Jenner 

Image

Janelle Monae

Image

Katie Holmes

Image
Komentet
comments powered by Disqus