subscribe
Rrobat e banjës që duhet ti keni patjetër këtë verë

Stil

Rrobat e banjës që duhet ti keni patjetër këtë verë

Më: 19 prill 2018 Në ora: 11:14
Rrobat e banjës

Me ngritjen e temperaturave ka nisur dhe plazhi, por jemi të sigurt që shumica prej jush ende nuk i kanë blerë rrobat e banjës. Edhe pse janë ndër elementet më të dashura të gardërobës së verës, herë pas here ngurrojmë t’i blejmë sapo i shohim në vitrinë sepse nuk jemi të sigurta për dizajnin, stilin, si do të na i tregojnë format, a do të na i kamuflojnë defektet dhe çka është më e rëndësishmja, a janë ‘in’ i këtij sezoni?

Prandaj për të shmangur dilemat hidhini një sy modeleve të ketij viti.

Image
 
Image
 
Image
Komentet
comments powered by Disqus