subscribe
Sa herë seks bën brenda natës? Habit këngëtarja shqiptare: Jam e virgjër

Showbiz

Sa herë seks bën brenda natës? Habit këngëtarja shqiptare: Jam e virgjër

Më: 11 janar 2018 Në ora: 11:41

Këngëtarja Fifi është një nga këngëtaret që shquhet për zërin e saj të veçantë dhe kjo u vu re edhe tek “Kënga Magjike” ku kënga e saj ishte pretendente për fitore.

Ajo ka folur shpesh për karrierën në media, por gjithmonë ka preferuar të mbajë mënjanë jetën personale.

Fifi ishte e ftuar ne emisionin “Prive” ku pyetjes me spec se sa herë ka mundur të bëje seks brenda natës, ajo i është përgjigjur se është e virgjër.

“E virgjër jam”- ka thënë këngëtarja duke mbuluar fytyrën me flokë.

Image