subscribe
Rita Ora me imazhe të reja mahnitëse

Showbiz

Rita Ora me imazhe të reja mahnitëse

Më: 11 janar 2018 Në ora: 11:36

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka fituar famë botërore për shkak të angazhimit të saj në muzikë dhe projekteve të suksesshme.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë

Rita duket se po përgatitet për një xhirim dhe është zgjuar herët.

Ndryshe, Rita është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare dhe si e tillë nuk e mohon kurr origjinen e saj.

Image
 
Image
 
Image