subscribe
Histori seksi: Kunata dhe vjehrra ishin të pangopura për..

Sex

Histori seksi: Kunata dhe vjehrra ishin të pangopura për..

Më: 28 janar 2019 Në ora: 15:24

Ajo qe me tha heren e fundit kunata nje dite u be realitet. Me kish propozuar te benim nje treshe une kunata dhe vjerra, kur me tha pata frike por ja qe ajo i kish thene se emes dhe e kishte kercenuar se e dinte per mua dhe te vjerra pa e ditur se kunata bente seks me mua ne fillim e tronditur i kish thene cfare do ja qe e bera e se bej me, por kunata i kish thene mama e dashur nese do qe te veje mire cdo gje do takohemi te shtepia e mikes se saj per te cilen ajo kujdesej.

Keshtu me date 17 shkurt shkuan atje te dyja e me marrin ne cel, shkova por prisja te shihja vetem vjerren atje porten ma hapi kunata. si eshte puna u thashe, kunata tha degjoni qe te dy, e di qe doni vec te kenaqeni, po i thame duke tundur koken do kenaqeni sipas menyres time, tha dhe iu afrua katerines se emes qe rrinte si e ngrire mama e  di mire se sa here e ke bere dhe si e ke bere tani ky rrocke madhi o na kenaq te gjithave ose te hapi krahun tha ajo, prit prit i them une ti e di se cmund te bej , kur ne kete moment katerina sikur u clirua nga faji i saj dhe foli e lehtesuar ore shkerdhata ma kishit thene cope qe ne fillim se desh vdiqa, tani ti moj cupe do besh edhe ti si te thote mami, hajde ketu afer dhe mu afruan nje nga e majta e tjetra nga e djathta  me zberthyen pantallonat e mi ulen poshte filluan te me puthin e ferkonin ne cdo ferkim  me hidhej larte si nje hamshor i pa zbutur. i futa duart te cicat e te dyjave dhe i shterngoja fort ato filluan te renkonin dhe te dyja nxirnin te njejtet tinguj identik i zhvesha lakuriq e i them ja ku jam i teri per ju, ta ha une k… e para tha vjerra, po iu pergjigja po ti i them kunates, ajo me thote kam pune me p,… e mamit e filloi ta lepinte katerina beri sikur nuk deshi por gjuha qe iu fut thelle brenda p… sikur e ndezi edhe me shume , me k… ne gojen e katerines u prisha heren e pare ajo e mbushi gojen plot e i beri shenje se bijes nese donte. kunata u afrua hapi gojen dhe e ndane te dyja spermen. oh sa e embel thane te dyja, ja moj bije per kete sperme ta dish qe une vdes, po hajde ta ha mami picken e bukur, nderruan vendet kunata ma morri ne goje dhe ma thithte me force.

Pas 10 minutash vjerra thote Doni me fut, po une bertiti cupa ti ulu siper gojes se mamit i thashe dhe me ler cicat ti ha keshtu qia katerinen e haja cicat e kunates kunates i pelqen te thote fjale te pista ne seks e keshtu filloi me q… mamin me q… motren kur ja priti vjerra jo me … mua e pastaj cupat plasi nje e qeshur me renkime nga me te ndryshmet pickat e tyre kullonin aq shme leng sikur kishe hapur rubinetin brenda tyre. dua prape sperme me thote vjerra  dhe e dua brenda, kunata i thote mama mos ke ndermend te na besh me vella ne kete moshe? qeshem perseri dhe nderkohe une po prishesha prap, derdhja brenda tha kunata por me kusht qe do me … mua pastaj, mire i them si te te doje picka ty, ore me hidhet vjerra me gjasme me nje te derdhur do me lesh mua sot jo i thashe kam plot per te dyja, u prisha me force ne picken e katerines dhe kunata i thote mami nxire e ma derdh ne goje, kur ja derdhi nga picka ne goje kunata shkalloi fare oh mami sa me lumturove oh ca shije paska sperma me lengun tend, dhe renkonte e renkonte. Tani eshte radha jote te hash i them kunates po ta fillojme ndryshe ta fillojme nga bytha i them, ta paska mesuar edhe ty i thote e ema  se mua me shkalloi kur ma futi heren e pare ne bythe e filluan te putheshin nderkohe qe une i fusja kunates nga pas, o bythqirat e mia o kurvat e mia po u bertisja une dhe leshoja ca oh e uhh te thella, ma kenaq edhe kete si kenaq Bjornen me tha vjerra si te doje zemra e picka ty iu pergjigja e fillova ta q… edhe me fort ja ashtu te lumte o te hengsha rrocken bertisnin qe te dyja, po prishesha perseri dhe i them ku e do , brenda te gjithen asnje pike jasht.

U derdha per te treten here dhe u shtriva i keputur fare, vjerra me kunaten po putheshin e i fusnin duart ne njera tjetres, cfare pamje eksituese qe ishte kishin kaluar gati 3 ore dhe vjerra me thote gati per raundet e tjere? prit i thashe te mmarre veten, por sme la gjate e filloi te me lepinte karin mu ngrit perseri ndersa kunata me dha ti haja picken e rruar aq bukur, vjerra mu ul siper dhe e futi ne bythe une lepija kunaten ne … e ne bythe kunata puthej dhe hante cicat e vjerres sime, ithe nje moment magjepes 35 minuta ne ate pozicion krevati ishte bere uje nga lengu i te te dyjave qe kullonte si ujvare. u prisha brenda buthes se vjerres dhe pija leng te kunates vjerra kerkoi te bijen ti bej llape ne buthe qe te mos shkonte spema dem, e ashtu bene. ora po shkonte 2 e drekes e une ushtriva i sfilitur eja te bejme nje dush te tre tha kunata nuk ja prisha edhe pse i lodhur, sa u futem ne dush vjerra donte te urinonte por e bija i thote te mesoj dicka te re? mire i thothe katerina, kunata i ulet ne gjunje para pickes dhe filloi ta lepinte. cben moj i thote e ema kur ajo i kerkoi te urinonte aty, por une duke e perkedhelur nga floket vjerren i thashe provoje njehere vjerra u drodh pak por pastaj e leshoi ne fillim si curril por kur ndjeu gjuhen brenda muskujt iu leshuan dhe nje dush i pa pare me urine vershoi mbi fytyren e te bijes. duke e lepire kunata u ngrit ne kembe dhe e detyroi te emen te ulej ne gjunj vjerra filloi ta lepinte … e se bijes kurse ajo ja leshonte currilen me nderprerje sipas kontraktimeve, nga gjithe kjo situate mua me qe ngrehur prap oh bija ime tha Katerina je fantastike me keto ide te cmendura, dhe i fut edhe gishtin ne buthe cupes. une po prisja turnin tim, pasi mbaruan te dyja mu kthyen mua duke u ulur ne gjunje jepi edhe ti tani, por sme kish ndodhur te urinoja ne gojen e dikujt jepi me inkurajoi vjerra dhe fillova ti lag nga gjokset, ma kapi kunata dhe e futi ne goje e mbushi plot e ja dha te emes kisha shume per te urinuar dhe i ktheva nga mrapa po i urinoja ne mbi bythe oh sa e nxehte therrisnin ato. u ngriten kur mbarova dhe duke bere dush me ferkonin, u lame te tre dhe pa u fshire fare shkuam ne krevat fillova ti q… sipas menyres time duke i lene te me prisnin duke mu lutur te hengsha me q… mua tani  e ndersa me prisnin masturboheshin ate dite u prisha edhe dy here te tjera kunata me dha fjalen se edhe po te martohej ndonje dite vetem apo me te emen do bente seks me mua dhe vjerra po ashtu se gjer sa te vdes pa spermen time nuk do rrije asnje here.

Kunata po i mbush mendjen te emes qe ndonje dite te marin edhe nusen por i thashe me mire te fillojne ndonje treshe lesbike e pastaj te shfaqem une. iu duk plan i mire e mesa duket do kem pune mire me seksin edhe pse me duket skur me to bej edhe dashuri. nuk e di por ebera me nusen nje nate dhe dukej sikur mungonte dicka, ajo dicka qe vec vjerra dhe kunata ma dhuruan ate dite, u takuam edhe dje por dje kemi ndenjur nga ora 8 e mengjesit deri ne 5 mbasdite, vjerra pas prishjes se katert me dha nje viagra dhe efekti i zgjati 3 ore dhe tre prishje me shume se heren e pare ishte fantastike qe rrinte lart pa u ulur edhe nje sekond edhe pse sa ishe prishur, i dua qe te treja edhe nusen edhe kunaten edhe vjerren. degjohemi ne tregimet e tjera se cdo ndodh shpresoj me mire akoma.

Komentet
comments powered by Disqus