subscribe
Merr fund dilema/ I hollë dhe i gjatë apo i shkurtër dhe i trashë? Ja cili është penisi ideal për femrat

Sex

Merr fund dilema/ I hollë dhe i gjatë apo i shkurtër dhe i trashë? Ja cili është penisi ideal për femrat

Më: 17 dhjetor 2018 Në ora: 14:27

E mbani mend këngën “Short Dick Man” që u bë e famshme në vitin 1994? Atëherë flitej për herë të parë hapur për mashkullin me penis të vogël.

Me këtë ide në mendje, revista për femra “Jolie” ka pyetur lexueset e saj se si e preferojnë penisin. Për 22 përqind të lexueseve, penisi nuk duhet të jetë shumë i vogël.

36 përqind thonë se madhësia e penisit nuk luan asnjë rol, pasi ata vlerësojnë dashurinë. Madhësia ideale për 48 përqind të femrave është 15 centimetër, 41 përqind e duan 18 centimetër. Vetëm katër përqind duan një penis 22 centimetër.

Komentet
comments powered by Disqus