subscribe
Shokon 38 vjeçari: I dehur përfundova në seks me vajzën e partneres, por u shokova kur ajo më tregoi që...

Rrefime

Shokon 38 vjeçari: I dehur përfundova në seks me vajzën e partneres, por u shokova kur ajo më tregoi që...

Më: 30 mars 2018 Në ora: 16:03
Ilustrim

Një burrë 38 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ka përfunduar duke bërë seks me vajzën e partneres së tij 18 vjeçare, derisa ai ishte i dehur, përcjell Bota sot.

Në rrëfimin e tij, ai tregon se partnerja e tij ishte në një udhëtim biznesi dhe kur burri u zgjua e gjeti veten në shtrat me vajzën e saj dhe u shokua.

Ai thotë se ishte i tmerruar dhe nuk dinte çka të bënte e më pas ajo i tregoi se kjo ishte hera e parë e saj dhe më pas kanë bërë sërish seks.

Vajza më pas i ka treguar se nëna e saj e tradhton me të tjerë dhe kur është kthyer partnerja e tij nga udhëtimi e ka pranuar tradhtinë dhe kur burri i ka treguar se çfarë ka ndodhur në mes tij dhe vajzës së saj, ajo është larguar nga shtëpi.

Tani ai nuk e di çka të bëjë, a të vazhdojë të takohet me vajzën e saj.

Më poshtë rrëfimi i plotë i tij:

Kam bërë seks i dehur me vajzën e partneres time, por nuk mbaj mend asgjë, derisa u zgjova në mëngjes përkrah saj.

Në fillim mendova se ishte partnerja ime. Por kur shikova përreth në dhomë, pashë rroba të panjohura në gjithë vendin.

Unë jam 38 vjet, ndërsa partnerja ime është 37. Ne jemi bashkë prej pesë vitesh. Vajza e saj është 18 vjet. Unë mbeta i shtangur dhe asaj i mori disa minuta që ta merrte veten.

Ajo po fliste me mua pasi unë i shihja buzët e saj, por unë e gjithë çfarë dëgjoja ishte një ulërimë. Gjithçka dukej sikur ishte me ngadalësim.

Unë dola nga shtrati dhe shkova në banjo dhe vetëm shikoja veten në pasqyrë.

Ishte një ndjenjë e huaj, sikur unë po e shikoja prapa veten time.

U pështolla me një peshqir dhe u ktheva në dhomën e gjumit, derisa barku filloi të më tundohej.

Ajo buzëqeshi tek unë dhe tha diçka rreth asaj se si ishte hera e parë dhe si ishte më e mahnitshme se ajo mund të kishte imagjinuar.

E lutesha të largohej, por ajo vazhdonte të më kërkonte ta mbante. U afrova dhe e vura dorën përreth saj. Ne përfunduam duke kryer marrëdhënie seksuale përsëri.

Ishte fantastike. Më pas ajo më tregoi se nëna e saj më kishte tradhtuar mua, kur ajo ishte në punë.

Nuk mund të besoja se çfarë po dëgjoja.

Më pas, atë ditë më vonë partnerja ime që kishte qenë në një udhëtim biznesi, u kthye. Por kur u kthye në shtëpi, ajo e vërejti se diçka nuk ishte në rregull.

Ajo e pranoi se ajo ka fjetur me të tjerë, por tha që kurrë nuk do të kishte diçka serioze me dikë tjetër. Unë i tregova për mua dhe vajzën e saj.

Partnerja ime u çmend dhe mori gjëra dhe më la, u largua nga shtëpia.

A duhet unë ta shoh ende vajzën e saj?

Kjo është përgjigja e psikologes për burrin:

Dua të të them se është një ide e tmerrshme.

Nëse jetoni në Angli apo Uells, nuk është në të vërtetë kundër ligjit të bëni seks me të - nëse nuk e keni adoptuar zyrtarisht.

Por ti je bërë një figurë babai për këtë vajzë, e cila është vajza e gruas, që kur ajo ka qenë 14 vjet. Në fakt, nëse ti jeton në Skoci, është ofendim të bësh seks me të.

Ku është babai i saj biologjik? Nëse ai nuk është në figurën e saj, atëherë ajo nuk është mësuar që të pres diçka nga ai që të bëjë me të, por ky është problem që duhet ta zgjidhë me një këshillues dhe me nënën e saj.

Tregoj asaj në mënyrë të duhur se ajo që ju keni bërë është e tmerrshme. Nëse ajo nuk është e lumtur, këshilloje se ti nuk je personi i duhur për ta ndihmuar në këto momente. Jepi kurajo që ajo ta gjejë një djalë të duhur, për moshën e saj./BS/