subscribe
“Më afroi dorën dhe nisi të më prekte, kur u zgjova nuk e doja veten pas asaj që kisha bërë”

Rrefime

“Më afroi dorën dhe nisi të më prekte, kur u zgjova nuk e doja veten pas asaj që kisha bërë”

Më: 8 mars 2018 Në ora: 22:53
Ilustrim

Një djali i ri ka kërkuar ndihmën e psikologes së “The Sun” pasi ka bërë një gabim të madh dhe tani nuk di sesi ta “ndreqë”.

[nintchdbpict0003751457352]

Letra e djalit:

“E dashur psikologe, jam në hall të madh. Unë dhe e dashura ime kemi rreth dy vite bashkë dhe lidhja jonë shkon për mrekulli. Por unë bëra një dhe tani nuk di si ta rregulloj.

Para disa javësh unë dhe e dashura ime bashkë me 4 vajza u larguan për fundjavën për të festuar ditëlindjen e 21 të shoqes së saj të ngushtë.

Unë jam 22 vjeç, të tjerët ishin të gjitha në mes të 20 dhe 24.

Ne kaluam një kohë të mrekullueshme me shumë të qeshura dhe  pimë shumë alkool. Në fund të mbrëmjes së shtunë të gjithë përveç dy prej nesh kishin shkuar në shtrat. U ula dhe bisedova me vajzën që e dashura ime e quan shoqen më të ngushtë.

Ndërsa biseduam, ajo më vuri dorën në gjunjë dhe pastaj në mes të këmbëve. Ajo më fërkonte butësisht dhe gjeta veten duke u ringjallur, edhe pse nuk kisha ndërmend që gjërat të shkojnë më tej. Ajo më puthi dhe e putha përsëri, pastaj më mori dorën dhe më çoi lart.

Kemi hyrë në dhomën që ajo po përdorte dhe pastaj  në shtrat dhe kryem marrëdhënie seksuale. Kjo ishte gjëja e fundit që duhej të bëja, por pastaj rashë në një gjumë të thellë. Kur u zgjova arrita që t’i gjeja një justifikim për natën që nuk isha me të dhe e dashura ime e besoi, por unë ndihem shumë keq dhe nuk dua që ta përsëris.

Por shoqja e saj më thotë se nëse nuk bëjmë sërish seks ajo do t’i tregojë të dashurës sime dhe nuk di si t’ia bëj.”

Përgjigjja e psikologes:

“Do ishte mirë që t’i tregoje vetë të dashurës tënde për atë që ka ndodhur pasi kështu rrezikon më shumë. Kërkoi falje dhe thuaji që nuk e dëshiroje këtë gjë. Nesh ta fal atëherë e me fat”.