subscribe
Rrëfehet burri: E tmerrshme ajo që po bën e dashura me penisin tim të vogël

Rrefime

Rrëfehet burri: E tmerrshme ajo që po bën e dashura me penisin tim të vogël

Më: 1 shkurt 2018 Në ora: 16:00
Foto ilustrim

Një 20-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, mungesën e seksit me të dashurën e tij. Ai ka treguar se e dashura e tij ka refuzuar të bëjë seks me të, pasi i kishte thënë se ai ka penisin më të vogël se të ish të dashurit të saj.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

E dashura ime thotë se më do, por unë jam i padobishëm në shtrat.

Unë jam 20 vjeçar, ndërsa ajo është 18 vjeçare.

Një ditë rezervova një fundjavë larg në Londër, kur ishim dy muaj bashkë.

Kaluam një ditë të bukur bashkë dhe një darkë të mirë.

Më vonë, prita për të pasur seks, por e dashura ime më refuzoi.

Ne kishim pirë pak dhe ajo padashje më tha që nuk do ta gëzonte seksi me mua, sepse sipas saj, penisi im është më i vogël se i ish të dashurit të saj.

Ditën tjetër ajo tha se ishte ndier sikur kishim bërë seks, por më tha se ajo ishte e dehur.

Unë jam kaq i zënë ngushtë.

Përgjigja e psikologes:

Vë bast se edh ajo është zënë ngushtë dhe se ajo vetëm ka treguar mungesën e eksperiencës seksuale.

Ju jeni të dy të rinj.

E-fletëpalosja ime “Penisi i vogël”, do t’iu ndihmojë.

Çdo njeri mund të jetë një dashnor i shkëlqyer, pavarësisht se çfarë madhësie është penisi i tij.

Ajo që ka rëndësi është të jesh i kujdesshëm, i vëmendshëm dhe të kuptosh përgjigjet seksuale të një gruaje.