subscribe
Rrëfehet burri: Si më çoi në qiellin e shtatë kolegia e punës pas ndarjes nga gruaja?

Rrefime

Rrëfehet burri: Si më çoi në qiellin e shtatë kolegia e punës pas ndarjes nga gruaja?

Më: 31 janar 2018 Në ora: 13:20
Foto ilustrim

Një mashkull 38-vjeçar, ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e tij erotike me një kolege të punës. Ai ka thënë se ka bërë seks të çmendur me kolegen, pas ndarjes nga gruaja, mirëpo ajo tani i është rikthyer të dashurit, për hir të fëmijëve.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Kam bërë seks të fshehtë me një kolege të punës, pas një nate jashtë në punë dhe seksi me të ishte i mahnitshëm.

Do të doja që gjërat të shkonin me tutje, por nuk jam i sigurt.

Pasi përfunduam punën ne morën një taksi bashkë dhe përfunduam duke bërë seks në shtëpinë time dhe duke bërë seks si të dehur.

Unë jam një 38 vjeçar i ndarë nga gruaja ime, e cila është 36 vjeçare.

Ne ishim të martuar për nëntë vjet dhe kemi një vajzë të moshës gjashtë vjeçare.

Ndarja erdhi si një tronditje pasi gruaja ime nuk më dha asnjë arsye, edhe pse dyshoja se ajo kishte ndjenja për dikë që e njihte përmes punës së saj.

Unë nuk e dashuroja atë kohëve të fundit, por gjithmonë dëshiroja ta bëja punën tonë të martesës.

Pasi ajo u largua dhe mori vajzën tonë, unë bisedova me këtë kolegen që sapo ishte ndarë nga i dashuri i saj.

Ajo është 31-vjeçare. Kemi biseduar me njëri-tjetrin dhe filluam të flisnim dhe të flirtonim fshehurazi.

Ne pastaj u takuam fshehurazi jashtë punës, dhe shkuam për shëtitje, ku u përqafuam dhe u puthëm.

Pastaj ajo, erdhi në banesën time javën tjetër dhe gjërat po shkonin tutje.

Ne vazhduam të takoheshim në fshehtësi, edhe pse njerëzit në punë sugjeronin se ne do të ishim një çift perfekt.

Pastaj, një natë u dehëm shumë dhe bëmë seks.

Ne duheshim më fort se kurrë pas kësaj dhe vazhdonim të flisnim gjatë gjithë ditës, çdo ditë.

Pastaj më tha se ndihej fajtore për shkak të ish të dashurit të saj. Më vonë ajo tha se vetëm donte të bëheshim miq, dhe se ajo u pendua që më lëndoi.

Ish i dashuri i saj i kërkoi një tjetër shans dhe ajo vendosi të provojë për shkak të fëmijëve të saj.

Ne vazhduam të qëndronim si miq. Mua më tërheq ajo ende seksualisht, por jam i pasigurt nëse ajo ndjen si unë.

Ajo nuk po kalon mirë me të dashurin e saj, por ajo më tha se nëse ajo donte të ishte me mua, nuk do të ishte e drejtë, sepse unë isha zgjedhja e saj e dytë.

Ajo më tha gjatë gjithë lidhjes sonë se unë isha për të, sikur një i dërguar nga qielli dhe se isha i përsosur, por tani unë jam i hutuar.

Përgjigja e psikologes:

Nuk ka nevojë për konfuzion.

Ajo nuk e ka ndërmend të lërë partnerin e saj përsëri. Ajo që ju nevojitet është vullneti.

Përkujtoni vetes se kjo nuk po ju çon askund dhe se duhet të shikoni përpara.

Ju keni rënë në dashuri me këtë vazjë, por ajo nuk është më e interesuar.

Nuk do të jetë e lehtë, por duhet të jesh i sjellshëm dhe civil në punë. Ajo do të të respektojë për këtë.

Fokusoni vëmendjen tuaj në gruan tuaj dhe ndarjen dhe vendosni nëse do të gjeni mënyra që të përmirësoni martesën tuaj.

Nëse është kështu, derdhni energjinë tuaj në atë. Nëse jo, vazhdo.

Çfarëdo që të ndodhë me martesën tuaj, shpresoj që po e shihni vajzën tuaj në baza të rregullta.

Është e rëndësishme që ajo të rritet duke e ditur se dëshiron të jesh një baba i dashur dhe natyrisht që ke një detyrim financiar për të siguruar, gjithashtu për të.