subscribe
Shokon 24-vjeçari: Seksi me njerkën kur babai shkon në punë, po më çmend, por...

Rrefime

Shokon 24-vjeçari: Seksi me njerkën kur babai shkon në punë, po më çmend, por...

Më: 31 janar 2018 Në ora: 13:14
Foto ilustrim

Një mashkull 24-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e tij erotike me njerkën e tij, 37-vjeçare.

Ai ka treguar se bën seks çdo ditë me njerkën sa herë që babai i tij ecën në punë.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Kam bëj seks në shtrat me njerkën time, sapo babai shkon jashtë për të punuar në mëngjes.

Njerka është e pangopur në seks.

Unë jam 24 vjeçar, ndërsa njerka ime është 37 vjeçare.

Babai është 44 vjeç dhe ai u martua me të katër vjet më parë.

Nëna ime dhe babai u ndanë kur isha dhjetë vjeç.

Nëna ime kishte një lidhje dhe tani jeton jashtë vendit, kështu që nuk e shoh atë shpesh.

Unë jetoj me babanë, ashtu si motra ime, edhe pse ajo është larg në universitet.

Unë punoj me ndërrime të vona, në një qendër thirrjesh për një bankë.

Është pak stresuese dhe nuk jam pjesë e jetës shoqërore.

Të gjithë shokët e mi janë larguar ose nuk i takoj më.

Njerka ime ishte në panik një mëngjes, pasi kishte shpërthyer një gyp dhe uji filloi të rrjedhje nga banjo deri tek kuzhina.

Isha vetëm unë në shtëpi dhe vrapova për ta ndalur ujin, por tavani zbriti në kry të të dyve, ne ishim të përmbytur, por jo edhe të lënduar.

Qeshëm shumë me njerkën time, e cila ndihej keq për këtë aksident.

Ajo kërkoi falje, por unë  i thashë: "Mos u shqetëso. Nuk është asgjë që nuk e kam parë më parë ".

Ajo qëndronte përpara meje, por dukej e mrekullueshme me flokët e saj dhe një trup për të cilini do të vdisinin të gjithë djemtë e ri.

Ne pastruam rrëmujën dhe të dy u ngjitëm lart për një dush.

Ajo po shkonte e para, por unë po dridhesha nga të ftohtët dhe ajo tha, "Ju i keni parë të gjitha më parë, përse nuk po vjen këtu me mua?" Unë nuk munda t’i rezistoja.

Ajo dukej aq seksi. I hodha krahët përreth saj dhe ne u puthëm.

Dukej e natyrshme të ngrohesha në shtratin e babait tim dhe ne kishim marrëdhënie seksuale.

Ishte e gabuar, por ajo u ndje sikur kishim të drejtë.

Unë shkoj drejt në shtrat dhe bashkohem me të çdo mëngjes për një marrëdhënie seksuale të shkëlqyeshme kur mbaroj ndërrimin tim dhe kur babai është në punë.

Ndihem kaq fajtor dhe dua t'i përfundoj gjërat, por nuk mund ta bëj këtë.

Përgjigja e psikologes:

Kjo është duke kaluar të gjitha kufijtë e të qënit një bir i mire dhe poashtu edhe njerka juaj, duke marrë pjesën e saj të fajit.

Sa e tmerrshme do të ishte sikur këtë ta mësonte babai juaj.

Shanset janë se ai do t'i japë fund martesës së tyre.

Jini të rritur të dy dhe tregoni asaj se kjo nuk mund të vazhdojë. Është e dëmshme marrëdhënia tuaja për shkak të familjes.

Nëse ajo ka probleme me babanë tuaj, atëherë ajo duhet t'i zgjidhë ato - nuk mund të jesh tin ë mes që ajo të përdorë për t'i vënë gjërat në rregull.

Mund të jetë një kohë e mirë për ju që të rimendoni për jetën tuaj dhe të gjeni një pjesë banimi ose pjesë të shtëpisë, e cila do t'ju caktojë një distancë midis jush dhe njerkës tuaj.

Kjo do të largonte tundimin nga rruga dhe gjithashtu do t'ju ndihmonte të nisni një jetë shoqërore.

E-fletëpalosja ime Për zgjerimin e skenës suaj sociale” do t'ju ndihmojë të dilni përsëri dhe të gjeni miq të rinj  dhe më shumë.