subscribe
Rrëfehet 47 vjeçarja: Kam bërë seks me 20 vjeçarin, por tani ai...

Rrefime

Rrëfehet 47 vjeçarja: Kam bërë seks me 20 vjeçarin, por tani ai...

Më: 19 janar 2018 Në ora: 14:48

Një grua 47 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks disa herë me një djalë 20 vjeç, përcjell Bota sot.

Gruaja e cila ka qenë e martuar dhe është ndarë, thotë se ka menduar se djali është i duhuri për të, pavarësisht moshës, por ai ka të dashur dhe tani është larguar nga ajo pa fjalë.

Rrëfimi i saj i plotë:

Jam dashuruar në djalin që është i ri sa të jetë djali im. Unë mendoja se ne ishim bërë për njëri tjetrin.

Unë kam një dyqan stolish dhe ky djalë erdhi për të blerë një dhuratë për nënën e tij.

Ishte një tërheqje e menjëhershme. Ai dukej shumë i mirë dhe ai mori shumë kohë derisa zgjodhi qaforen e duhur për të.

Ai donte një zinxhir të gjatë dhe unë i thashë se do ta telefonoja kur të vinte. Mezi prisja ta shihja atë sërish. Ai dukej shumë i ri por më dukej tejet atraktiv.

Ai thirri dhe erdhi e mori zinxhirin kur erdhi. Unë po e mbyllja dyqanin kur ai më pyeti nëse e kisha mbrëmjen të zënë.

Ai më ofroi një pije dhe filluam bisedën që erdhi shumë lehtë.

Ne folëm për mediat sociale dhe ai më shtoi si mike në Facebook. Ai më dërgoi në shtëpi dhe unë e ftova për një kafe.

Biseda jonë u bë seksuale. Ai më tregoi se ka pasur vetëm 2 të dashura dhe se është 20 vjet.

I tregova se unë isha 47 vjet dhe se kisha pasur gjithashtu 2 të dashur, njëri nga ta ishte burri im, me të cilin isha divorcuar. Gjërat u bënë flirtuese dhe ai më tha: “Ndoshta ne mund t’i bashkojmë gjërat”.

Më pas ai më puthi dhe unë nuk e refuzova. Ishin bërë vite. U ndjeva shumë e dashuruar.

Më pas shkuam në dhomën time ku bëmë seks. Ishte shumë bukur. Ai më tha se kisha trup të bukur.

Më pas ai u rrëfye se kishte të dashur. Por pse të mos kishte ai të dashur, kur ishte një djalë shumë i pashëm.

Nuk kam menduar se do ta shoh sërish atë, por ai më thirri pas 2 javësh, erdhi në shtëpinë time dhe bëmë seks sërish. Ai më kontaktoi për seks edhe pesë herë të tjera më pas dhe pastaj u ndal.

Tani është bërë një muaj dhe nuk kam dëgjuar për të. Jam e mërzitur dhe e hutuar.

Përgjigja e psikologes:

Fatkeqësisht, ai nuk është i vetmi për ty. Ai e ka shfrytëzuar këtë gjë me ty, ashtu sikur ti, por nuk ka qenë diçka që të bëhet më shumë.

Ai ka të dashur, për dallim nga ti dhe aty është një hendek i madh në moshë.

Është keq për ty, por ti duhet ta lësh pas këtë marrëdhënie.

Ti e ke dëshmuar se ende mund të duash dhe duhet të kërkosh për njerëz të tjerë.