subscribe
Rrëfehet 22-vjeçarja: I dashuri i motrës po më shkrin në seks çdo ditë në palestër

Rrefime

Rrëfehet 22-vjeçarja: I dashuri i motrës po më shkrin në seks çdo ditë në palestër

Më: 24 dhjetor 2017 Në ora: 15:44
Foto ilustrim

Një femër 22-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e saj me të dashurin e motrës. Ajo ka treguar se bën seks me të dashurin e motrës sa herë që shkon në palestër, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Unë bëj seks çdo ditë në palestër me të dashurin e motrës sime. Frikësohem tmerrësisht se ajo do të na zbulojë.

Ndonjëherë ne e bëjmë atë dy herë në të njëjtën ditë. E gjej atë të papërmbajtshëm dhe thotë se e ka të pamundur të largohet prej meje.

Unë jam 22 vjeçare dhe punoj në palestër. Motra ime dhe i dashuri i saj janë të dytë 25-vjeçar. Ata punojnë për të njëjtën kompani, në të cilën nisi edhe lidhja e tyre.

Të dy ata filluan të vijnë rregullisht në palestër dhe unë u ndjeva tërheqëse nga momenti që ai më ra në sy. U ndjeva shumë ziliqare.

Ai filloi të vinte shpesh e më shpesh në palestër. Motra ime u mërzit me stërvitjet dhe pas disa javësh ajo vinte vetëm një herë në dy javë.

Kishte një kimi të pamohueshme mes tij dhe meje. E dija se ai më pëlqente nga mënyra se si ai shikoi mua dhe kuptova se gjërat edhe për të po ndryshonin.

Pastaj një herë, kur gjërat ishin të qeta, ai më kapi dhe më puthi. Unë u shkriva dhe ne kishim marrëdhënie seksuale atje dhe pastaj në një kabinë në dhomën e veshjes së meshkujve.

Pas kësaj, ne shpesh bënim seks kur gjërat ishin të qeta dhe kur e dija se ai ishte në dush.

Natyrisht që ekzistonte rreziku që dikush të vinte, por kjo e bënte seksin edhe më emocionues.

Por unë kurrë nuk takohem me të jashtë punës, por shkoj për të fjetur, duke menduar për të dhe zgjohem duke menduar për të gjithashtu.

Unë dua ta njoh atë më mirë, por kurrë nuk kam mundësi. Unë di shumë për të, sepse e kam dëgjuar motrën time duke i folur për të shoqes së saj më të mirë.

Jam aq xheloze për të.

Përgjigjja e psikologes:

Ky djalë nuk ju ofron asgjë. Ai as nuk po përpiqet të krijojë një marrëdhënie me ju. Ai vërtet nuk ju njeh si person dhe nuk është i lirë të jetë me ty. Edhe më keq, ai po mashtron motrën tënde. Ai pa dyshim do të mashtronte edhe ty, nëse ai do të kishte mundësi.

Ju meritoni një djalë më të mirë se ky për të mbushur mendimet dhe ëndrrat tuaja.