subscribe
Rrëfehet 30-vjeçarja: Ajo çka kam gjetur në telefonin tim për të dashurin, më ka shokuar

Rrefime

Rrëfehet 30-vjeçarja: Ajo çka kam gjetur në telefonin tim për të dashurin, më ka shokuar

Më: 23 nëntor 2017 Në ora: 13:04
Foto ilustrim

Një femër 30-vjeçare, ka rrëfyer për “The Sun”, atë që ka zbuluar për të dashurin e saj. Ajo ka treguar se ka zbuluar mesazhet e të dashurit të saj, me kolegen e tij të punës, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Unë nuk mund të ha dhe nuk mund të ndalojë së qari, pas asaj që kam zbuluar për të dashurin tim.

Ai hyri në Facebook në telefonin tim një mbrëmje dhe kur ai ishte në punë të nesërmen, ajo vazhdonte të dërgonte alarme, prandaj kontrollova. Ishte një vajzë që punon në të njëjtën kompani me të dashurin tim.

Ajo tha se do të mashtronte burrin e saj për djalin e duhur. Mesazhet shkuan mbrapa dhe më keq, atëherë kur i dashuri im ia kujtoi asaj që të fshinte bisedën.

Isha aq e zemëruar si kurrë më parë,, kështu që i lashë ata të dinin se kisha dijeni për bisedën e tyre. Ata u tronditën.

Kur i dashuri im erdhi në shtëpi, ai pranoi se do të ishte idiot dhe insistoi se asgjë nuk do të kishte ndodhur dhe ai nuk do të më humbte.

Unë nuk e di nëse do t'i besoj atij apo jo. Ne kemi qenë së bashku për 12 vjet dhe jemi në të 30-tat tona.

Përgjigja e psikologes:

Ajo që bëri partneri juaj ishte një formë e mashtrimit, dhe ai duhet të kuptojë se ajo që dukej sikur po fliste me të, me të vërtetë ju lëndoi.

Nëse ai dëshiron t'ju mbajë, ai duhet të punojë për të rimarrë besimin tuaj.

E-fletëpalosja e mia ‘Tradhtia”, ju tregon se si të shikoni sërish në marrëdhënien tuaj, për t'u përpjekur ta forconi atë për të ardhmen.