subscribe
Rrëfehet 20 vjeçarja: Bëj seks me dy vëllezër binjakë, por ata...

Rrefime

Rrëfehet 20 vjeçarja: Bëj seks me dy vëllezër binjakë, por ata...

Më: 6 nëntor 2017 Në ora: 22:25
Ilustrim

Një vajzë 20 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje me dy vëllezër binjakë, por që asnjëri prej tyre nuk e dinë për tjetrin.

Ajo thotë se i pëlqejnë që të dy dhe nuk e di çka të bëjë.

Rrëfimi i plotë i vajzës:

Bëj seks me dy vëllezër binjakë dhe asnjëri nga ata nuk e dinë për tjetrin.

Ata janë nga 22 vjet dhe janë identik në pamje por krejtësisht të ndryshëm në karakter dhe interesa.

Kam takuar njërin prej tyre në klubin tim të vrapimit.

Unë jam 20 vjeç dhe punoj si një kujdestare plazhi në një qendër, por pasi jam ulur gjithë ditën, vrapoj në kohën e lirë.

Ky djalë ishte i shoqërueshëm dhe më dërgoi një natë në shtëpi kur po binte shi.

Ne biseduam gjatë në veturën e tij. Vikendin e kaluar ai më ftoi për të pirë bashkë dhe kaluam mjaft mirë. Më pas u kthyem në banesën time dhe bëmë seks.

Ai ishte një dashnor i mirë. E dinte si punonte trupi i femrës dhe dinte si të më bënte të ndihem mirë. Ne filluam lidhjen pas kësaj. Dy javë pasi filluam lidhjen ai u kthye në punë.

Tek e fundit, e dija që ai është në pishinën e notit. Më pas e kuptova që ishte vëllai i tij binjak, por që tha se kishte flokë më të shndritshëm.

Ndërsa po dilte nga uji, unë po shkoja në pushim dhe isha gati të prezantohesha kur më pyeti ku ishte kafeneja.

I thash se po shkoja dhe se po e prisja tek shkallët që t’i tregoja.

Ne u ulëm bashkë dhe ai ishte më xhentëlmen se i dashuri im dhe kishte një buzëqeshje të bukur. Ne folëm derisa pimë kafe dhe unë harrova t’i tregoja se isha në lidhje me vëllain e tij.

Ai më pyeti për emrin dhe më pas filluam të flisnim në Facebook.

Ai më ftoi që të dilnim pas punës një natë dhe më ftoi për darkë.

Ai e përmendi vëllain e tij dhe tha: “Ai më duket është në lidhje por unë nuk kam të bëj diçka me të”.

Nuk mund t’i thosha asgjë dhe e ftova atë në banesën time dhe përfunduam në shtrat.

Ai nuk ishte dashnor me përvojë por më bëri të kënaqem. Unë kam ndjenja edhe për të por nuk e di çka të bëj që ta zgjidh këtë rrëmujë.

Përgjigja e psikologes:

Është një rrëmujë e vërtetë dhe vuajtjet më të mëdha janë kur bëhen lidhje të tilla me vëllezër.

Ndoshta ata nuk e shohin tani por lidhja e gjakut mes tyre është e fortë dhe mund të thyhet.

Vendos me cilin do të jesh dhe nuk do shkatërrosh lidhjet në familje.

Por me cilindo që të zgjedhësh të jesh, duhet t’i tregosh që ke dalë edhe me vëllanë e tij.