subscribe
Shokon 25 vjeçari: Bëra seks me motrën e të dashurës, ndërsa tani thotë që...

Rrefime

Shokon 25 vjeçari: Bëra seks me motrën e të dashurës, ndërsa tani thotë që...

Më: 3 nëntor 2017 Në ora: 12:09
Ilustrim

Një djalë 25 vjet ka rrëfyer për The Sun se e ka tradhtuar të dashurën me motrën e saj dhe tashmë ajo është shtatzënë.

Ai thotë se tashmë nuk e di çka të bëjë.

Rrëfimi i plotë:

Kam bërë seks të çmendur të nxehtë me motrën më të re të dashurës time.

E gjitha ishte ide e saj dhe tani thotë se është shtatzënë me mua.

Çfarë të bëj unë tani? Unë jam 25 vjet ndërsa e dashura ime është 23.

Ajo është a mahnitshme dhe shumë brenda meje.

Ne të dy punojmë si IT dhe ka dy vite që ne punojmë bashkë e që unë kam pritur ta ftoj të dalim.

Ajo ishte e dashura e duhur për mua dhe më bën të ndihem mrekullueshëm.

Me taka ajo është më e gjatë se unë, por ajo thotë se gjatësia nuk është problem për të.

Ajo më bën të qesh dhe seksi është i mrekullueshëm.

Para disa javësh unë isha në një klub nate, pasi e dashura ishte në apartament dhe ishte ftohur.

E vërejta që motra e saj ishte aty. Ajo është 21 vjet dhe e ëmbël.

Në fund të mbrëmjes ajo më pyeti nëse mund ta shoqëroja në shtëpi.

Ajo ishte e hutuar pasi kishte pirë pak dhe vura duart rreth saj. E kuptova që ajo ishte më e vogël pavarësisht se kishte taka dhe unë u ndjeva më i gjatë.

Ajo tha se prindërit kishin dalë dhe sa më shpejt që mbylli derën, ajo më tërhoqi tek vetja.

Ajo më vuri duart dhe më tha se më kishte dëshiruar që herën e parë që më kishte takuar.

Çfarë do të refuzonte një gjak i nxehtë mashkulli?

Ne bëmë seks në shtratin e saj, më i miri në jetën e saj.

Mos më pyet pse por ne nuk përdorëm mbrojtje, vetëm shfrytëzuam rastin.

Që nga atëherë ne kemi bërë seks edhe tre herë në veturën time. Tani ajo thotë se është shtatzënë dhe unë jam babai.

Ndihem shumë i hutuar pasi e di se e dua motrën e saj.

Përgjigja e psikologes:

Ti je shumë i hutuar dhe nuk ta merr mendja.

Tingëllon sikur të ka humbur vetëbesimi. Kjo nuk do të thotë se ke vepruar mirë por duket se nuk ke munduar të rezistosh ndaj përparësive të motrës së të dashurës.

A mund ta kuptosh që nuk është me rëndësi gjatësia por si i bën të tjerët të ndihen?

Është një situatë e komplikuar. E para dhe e fundit, ti duhet të fokusohesh në shtatzëninë e paplanifikuar, hapat që do të marrësh më tutje dhe përkrahjen që do të japësh.

Kjo vajzë nuk duket të jetë e gatshme për tu bërë nënë, por është zgjedhja e saj.

A mund të jesh ti partner i dashur dhe një baba i kujdesshëm?

Ti duhet të vendosësh se çka do të bësh.