subscribe
Shokon 20 vjeçari: Bëj seks me motrën 17 vjeçare dhe kemi filluar lidhje, por...

Rrefime

Shokon 20 vjeçari: Bëj seks me motrën 17 vjeçare dhe kemi filluar lidhje, por...

Më: 27 tetor 2017 Në ora: 10:42
Ilustrim

Një djalë 20 vjet ka rrëfyer për The Sun se bën seks dhe është në lidhje me gjysmë-motrën e tij.

Djali thotë se nuk janë nga i njëjti baba, por që edhe pse e do nuk mund të jenë bashkë dhe nuk e di çka të bëjë.

Rrëfimi i djalit:

Kam bërë seks me motrën time. E di që është gabim por jam ndjerë shumë mirë dhe tani jemi në lidhje.

Unë jam 20 vjet ndërsa ajo është 17, afër 18. Babai im e braktisi nënën time kur unë isha vetëm 1 vjet dhe më nuk kemi dëgjuar nga ai.

Më pas atë e la edhe i dashuri i saj por nëna lindi një vajzë me të dhe ne nuk kemi babain e njëjtë. Nëna ime del me meshkuj dhe ka pasur mjaft gjatë fëmijërisë time.

Disa ishin të mirë por disa jo dhe nuk doja t’i kisha afër dhe kështu u ndje edhe motra ime.

Unë u përpoqa ta mbroja atë dhe dukej sikur ishim unë dhe ajo kundër tërë botës.

Kur ajo ishte 16 vjet më tregoi se një nga të dashurit e nënës kishte provuar ta joshte atë. Unë e godita atë dhe i thashë nënës se do ta lajmëroja policinë nëse e shihja atë sërish në shtëpi.

E lashë shtëpinë sa më shpejt që munda por u ndjeva keq që e lashë motrën time me nënën, që nuk kishte të dashur në atë kohë.

Para disa muajsh motra erdhi në vendin ku jetoj dhe më pyeti nëse mund të qëndronte me mua.

Ajo më tha se është shumë keq në shtëpi. I dashuri i ri i nënës është sa gjysma e moshës së saj, ajo është 38 ndërsa ai është 21 dhe e ka shikuar atë. Mu desh t’i thosha po.

Një natë ne pimë dhe ajo filloi të qante dhe tha se e urrente jetën e saj. E përqafova që ta bëja të ndihej më mirë. Më pas ne u puthëm dhe bëmë seks, sikur të ishte gjëja më natyrale në botë. Tani janë bërë gjashtë muaj që jemi bashkë.

Ajo dëshiron që të largohemi nga qyteti dhe të shkojmë në një vend tjetër, të kemi shtëpi dhe të bëjmë fëmijë, por unë e di që nuk mundemi.

Një nga miqtë e mi gjeti foto seksi të saj në telefonin tim, e veshur në të brendshme.

Nuk mund t’i shihej mirë fytyra, andaj e mohova që është ajo por ne jemi duke luajtur me zjarrin.

Përgjigja e psikologes:

Të lutem ndalo tani dhe mendo mirë. Ti je duke shkelur ligjin, edhe nëse ajo është gjysmë-motra jote. Nëse vazhdon të bësh seks me të, ti do të zbulohesh një ditë dhe do të jesh në probleme të mëdha.

Jo vetëm veten, por mund edhe të ketë një shtatzëni të padëshirueshme dhe problemi bëhet më i madh.

E kuptova se e do motrën tënde, por nuk i ndihmon asaj dhe je duke vepruar keq.

Thuaj se do të jesh gjithmonë për të si vëlla por që duhet të krijoni distancë mes jush tani.