subscribe
Shokon 20 vjeçarja: Bëra seks me të dashurin e shoqes në kopsht, e ajo dhe i dashuri ishin brenda por më pas...

Rrefime

Shokon 20 vjeçarja: Bëra seks me të dashurin e shoqes në kopsht, e ajo dhe i dashuri ishin brenda por më pas...

Më: 30 shtator 2017 Në ora: 12:44
Ilustrim

Një vajzë 20 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se e ka tradhtuar të dashurin me të dashurin e shoqes së ngushtë.

Vajza thotë se është e penduar dhe nuk di çka të bëjë, a tu rrëfejë atyre këtë tradhti edhe pse e di që do t’i humbas.

Rrëfimi i plotë:

Kam bërë seks të mahnitshëm me të dashurin e shoqes më të mirë. Po më ha përbrenda. Nuk mund të besoj që kam qenë aq e marrë.

Unë jam 20 vjet ndërsa shoqja ime 21. Ajo ka qenë me të dashurin e saj për gjashtë muaj. Ajo nuk e di që ai ka qenë duke flirtuar me mua prapa shpinës së saj për dy javë.

Ai është 23 vjet. Nuk jam vajza më e bukur në botë. Të jem e sinqertë, jam e shëndoshë.

Ai më pyeti për numrin dhe filloi të më dërgonte mesazhe, në fillim si miq por më pas duke më dhënë komplimente.

Një pjesë e tij mendonte se ai ishte një skandal, por një pjesë tjetër ishte e kënaqur.

Unë do të duhej t’i tregoja shoqes time, por nuk e bëra, edhe pse edhe unë jam të dashur që është 19 vjet.

Ne shkuam në një festë para 3 javë. Shoqja ime ishte aty me të dashurin e saj. Isha e lumtur që po e shihja.

I dashuri im ishte i interesuar vetëm të pinte me miqtë e tij. Dola në kopsht për të marrë ajër dhe i dashuri i shoqes më ndoqi pas.

Thellë në vete të dy e dinim çfarë donim. Ai më tha se dukesha mahnitshëm dhe gjëja tjetër që e di është se po putheshim.

Ai më preku dhe unë është dashur ta ndaloja. Ne vazhduam në fund të kopshtit dhe u fshehëm pas një shkurre. Ai më kërkoi që ta kënaqja atë dhe unë e bëra. Ne i larguam rrobat dhe vazhduam.

Seksi ishte i mahnitshëm dhe pasionant por menjëherë u pendova. Shkova në shtëpi duke qarë.

Ai më shkroi edhe disa herë për ta bërë sërish pro unë ia tregova vendin.

Jam penduar për këtë dhe ndihem shumë keq. Nuk mund ta shikoj më në sy të dashurin.

Mendoj se ai e vëren se diçka nuk është në rregull.

A duhet të rrëfehem? E di se kjo do të thotë që ta përfundoj lidhjen time dhe të përfundoj edhe miqësinë time por e meritoj.

Përgjigja e psikologes:

Pavarësisht të gjithave ti ke bërë mirë që nuk ke dalë më me të. Ti ndoshta do të ndihesh më mirë nëse iu rrëfen shoqes dhe të dashurit por do t’i lëndosh të dy.

Ajo që kë bërë nuk arsyetohet me asgjë por nuk ka njerëz që nuk bëjnë gjëra të tilla dhe më pas të pendohen. Nëse askush nuk të ka parë, ke pasur fatin të ikësh dhe të mos zbulohet. Hidhe pas këtë përvojë dhe premtoja vetes që të mos e bësh më sërish.

Shiko se çfarë të ka bërë që të veprosh kështu dhe mendo për të dashurin, a është ai i duhur, a ke lidhje të fortë apo ke nevojë të punosh në atë?