subscribe
26-vjeçari: Seksi me kolegen e punës më çmendi, por tani ajo...

Rrefime

26-vjeçari: Seksi me kolegen e punës më çmendi, por tani ajo...

Më: 20 shtator 2017 Në ora: 15:56
Foto ilustrim

Një mashkull 26-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij me kolegen e punës. Ai ka thënë se ka bërë seks të çmendur herën e parë që ka dal me kolegen, por tani ajo po e injoron.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

U dashurova me një bukuroshe në punë. Na shkonte mirë, por tani ajo po injoron mesazhet e mia dhe nuk po më përgjigjet në telefon.

Ajo erdhi për të banuar tek unë në banesë në qershor. Ajo është 17-vjeçare dhe e papërvojë në punë. Unë jam 26 vjeç dhe i kam treguar për ecurinë e punës.

E ftova atë për një darkë dhe nata mbaroi ashtu siç dëshiroja: bëmë seks të çmendur në shtratin tim.

Kështua vazhduam për një muaj, por pastaj gjithçka ndryshoi. Ajo mezi flet me mua tani në zyrë dhe ndihem kaq i heshtur.

Lidhja ime e fundit përfundoi pikërisht në të njëjtën të mënyrë dhe unë nuk mund ta duroj përsëri dhimbjen e zemrës.

Përgjigjja e psikologes:

A je gjithmonë aq i shpejtë, duke bërë seks me një femër në natën e parë?

Herën tjetër  kur tyë gjesh dikë të veçantë - veçanërisht nëse ajo është shumë më e vogël se ti - merri gjërat më ngadalë. Përpiqu ta njohësh para se të bëni seks.

Le të vendosë ritmin kështu që ajo të mos ndihet nën presion. Mund të jetë më mirë për ju.