subscribe
Pasi ma mori virgjinitetin m’tha “Nese don me kon me mu ki me dal me shokun tem”, i thash…

Rrefime

Pasi ma mori virgjinitetin m’tha “Nese don me kon me mu ki me dal me shokun tem”, i thash…

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 12:53

Pasi ma mori virgjinitetin m’tha “Nese don me kon me mu ki me dal me shokun tem”, i thash… – Jam nje vajze 20 vjeqare ne vitin e pare ne fakultet, para dy vitesh u njoha me nje djale nga nje qytet tjeter me larg qytetit tim… Me shkruante shum me pelqente ja ktheja por skam qene ne lidhje me te deri para 3 mujave. Dolem bashk ndejtem dolem edhe nje here dhe aty ma mori gjen me te shenjte qe kisha virgjinitetin me premtoi qe sdo ma bente por ma beri. Se mbajti fjalen ishte dita me e keqe e jetes sime nga ajo dite nje muaj sjam kthjell pata rene ne depresion. Pastaj pas disa ditesh u pishem dhe kur mendova qe perfundoi gjithqka ai me shkruajti dhe me tha qe do vinte ne per per tme takuar une i besova dhe dola prita 2 ore ne rruge ai nuk u duk askund dhe u ktheva ne banese kur e ktheva me tha dil i thash jo se shume vone dhe filloi te me kercenonte pastaj me fliste nje ze tjeter dhe une i thash kush je ti… Me tha jam une zemer i thash jo nuk je qka po don prej meje tha nese don me kon me mu ki me dal me shokun tem i thash kurre nuk dal veq e dekme se e gjalle jo… Dhe nuk dola pastaj nuk doja te flisja me te me nuk i besoja por prap e doja… Dhe ja fala flisnim perseri por nga ajo dite e zeze une kurr skam dal me te. Para tri ditve me tha qe e ka nje tjeter dhe te mos i pengoj… Une nuk e thirra me por ai me thirri prap dhe e di qe sdo me le rehat ja kam bere bllok ne te gjitha por prap sme le… Nuk di qte bej ju lutem me kshilloni qfare te bej une e dua por nuk i kthehem nuk i besoj me. Edhe pse e kam shum te veshtire ta vazhdoj jeten!

Komentet
comments powered by Disqus