subscribe
Me 40 femra burri ka lidhje intime, kete e zbulova permes telefonit te tij dhe kur i thash per kto…!

Rrefime

Me 40 femra burri ka lidhje intime, kete e zbulova permes telefonit te tij dhe kur i thash per kto…!

Më: 27 shtator 2018 Në ora: 16:19

Une Jetoj me Burr dhe 2 Femi qe Vite jemi te Martuar, Burri im qe prej ne fillim te Marteses Ton me ka Tradhtuar, ne at kohe kur e kam marr Vesh une kam kan ne fund te shtatzanies te femies se pare kshtu qe thojsha qe mos te ndahem se ndoshta ka Gabuar. Ja kam falur … shume her per Hater te Vajzes qe mos te ndahem de gjynah Vajza qe te rrihet pa Babe, mbas sa viteve e kame lindur femiun e dyte po ne vazhdim ky vazhdojke me keto tradhtia, dikur ju bera sikur nje moter as nuk me shikojke me sy … e pytsha qfar ke mos e kam un nje problem kallxom qe ta dija (ne at menyr se edhe une jam njeri e mund te ndryshoj ashtu ky qysh ka qef) jo me thojke tek ti eshte gjithqka ne rregull, po thojke qe ka shume shtress ne pune e kshtu qe spo ka koh per kurgja tjeter. Shkurt une isha vetem per femi, punt e shpies dhe punen time qe e punoj si profesion asgje mashume. Deri para pak muajve kur ja kam Telefonin qe e kishte me password (mujta me ja qel – me ndihmen e GOOGLE)Ne Whatsapp-in e ti ishin kan per ket vit prej Janarit deri ne Prill rreth 40 Gra/Vajza/Nena qe kishin pas Kontakt me te jo vetem ne shkrim po shume Kontakte Intime qe kishin ber me burrin tim …. fjal kishte shkruar per mua qe asnje seshte e vertet – jame mundu qe 10 vite me kshyr me i rrit femien e qe te jem nje Grua/Nen e mire. Une Tani jame hala bashk me ket Person … Nuk Besoj as 0%, zdi qka me ba, as qysh te ja boj … jame ende shume e re 28 vjet qe te jetoj me ket qe burri ime shkon nonstop mas grave tjerave … e une te jem sikur nje lloj sherbtore per te. Ju lutem per ndonje keshill qfare kishit ber ju ne ket Rast.

Komentet
comments powered by Disqus