subscribe
Rrëfehet 36 vjeçari: Bëjë seks të egër me kolegen e punës, por nga gruaja dua që...

Rrefime

Rrëfehet 36 vjeçari: Bëjë seks të egër me kolegen e punës, por nga gruaja dua që...

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 10:03
Ilustrim

Një burrë i martuar kë rrëfyer për jetën e tij seksual  me gruan e tij dhe me kolegen e tij të punës.

Ai kërkon nga gruaja e tij që të bëjnë një fëmijë të katërt, ndërsa vazhdon të ketë seks të çmendur me të kolegen e punës, shkruan "Bota sot".

Më poshtë mund ta lexoni rrëfimin e plotë:

Ka një kohë që jam duke e tradhtuar gruan time më një kolege të punës , me të bëj seks të çmendur e të egër duke përfshirë gjatë aktit lodra seksuale dhe skllavërim. Por gjithashtu me gruan time dua të kem një fëmijë tjetër.

Do të ishte fëmija ynë i katërt. Unë e shoh atë si shansin tim për të qenë një baba më i mirë sesa që kam qenë me tre fëmijët e mi.

Unë kam qenë gjithmonë emocionues  në seks dhe dëshiroj të eksperimentoj seksualisht me gruan time dhe t'i mbajmë martesën tonë  të freskët.

Unë me të vërtetë dua që ajo të ndihet seksi dhe e dëshiruar, por ajo mendon se nuk duhet të bëjmë seks aq shpejt dhe e mendon se është në rregull pasi që po bëhemi më të vjetër. Por unë jam vetëm 36 vjeç dhe ajo është vetëm 33 vjeç.

Fëmijët tanë janë nëntë, shtatë dhe pesë vjeç.

Kolegia me të cilën kam pasur marrëdhënie është e lumtur të eksperimentoj me lodra seksuale dhe të vizitoj klubet seksuale me mua, pa marrë parasysh jetës seksuale  ne gjithashtu bisedojmë për ushqimet dhe shkojmë në udhëtime se bashku.

Ajo është 39 vjeç, ka dalë nga një marrëdhënie afatgjatë dhe është e kënaqur që më ka në jetën e saj. Megjithatë, brengosem se periudha jonë e mjaltit do të ndalet dhe se gjërat nuk do të mbeten të njëjta, shkruan "Bota sot".

Fëmijët e mijë me të vërtetë nuk më shohin sepse punoj orë të gjata. Unë jam shpesh jashtë para se të ngrihen dhe të kthehen pasi ata kanë shkuar në shtrat.

E di që isha baba i keq kur ata ishin më të vegjël.  Kam kaluar kaq shumë kohë në punë dhe kam humbur rritjen e tyre prej lindjes së tyre.

Unë nuk mundem t`i lëndoja fëmijët e mi. Unë e di se ata duhet t`i shohin prindërit e tyre së bashku dhe të lumtur së bashku. Unë e dua gruan time, por  unë jam frustruar me gruan time pse nuk e kemi lidhje siç e kemi pasur më parë.

Ajo që dua më shumë se çdo gjë tani është që të kemi një fëmijë tjetër kështu që unë të kthehem në rrugën e drejtë.

E di që kjo është egoiste nga ana ime, por është një rast dëshpërimi që dëshirojnë të kompensojnë të metat e mia.

E di që së shpejti duhet të vendos për të ardhmen për hir të të gjithëve.

Kjo është përgjigja e psikologes:

Asnjëherë mos e mendoni që një fëmijë tjetër do t`ju drejtojë në një rrugë të re.

Përqendrohuni që të ndryshon tani për fëmijët që keni, dhe kjo do të thotë zgjidhja e martesës tuaj.

Hidhni pas krahëve aferën që keni më kolegen tuaj të punës dhe tregoni gruas tuaj se doni të bëni një fillim të ri. Jeta duhet të ketë qenë e vështirë për të, në mënyrë efektive si një prind i vetëm për tre fëmijë të vegjël, shkruan "Bota sot".

Nuk është çudi që ajo nuk ka qenë e interesuar për një jetë seksuale të fuqishme. Ajo ka qenë ndoshta e rraskapitur.

Dilni më herët nga puna, që të mund të luani me fëmijët tuaj dhe t'i lexoni atyre para se të flejnë. Merrni ato dhe i çoni në shkollë gjatë ditëve të javës. Bëhuni baba  100 për qind gjatë gjithë fundjavës.