subscribe
Rrëfehet 28 vjeçari: Striptistja më çmendi me seks dhe dua ta lë të dashurën për të, por ka një problem...

Rrefime

Rrëfehet 28 vjeçari: Striptistja më çmendi me seks dhe dua ta lë të dashurën për të, por ka një problem...

Më: 12 shtator 2017 Në ora: 22:33
Ilustrim

Një djalë 28 vjet ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me një vajzë në një klub striptizmi dhe është dashuruar në të, e për të do që ta lë të dashurën e tij me të cilën është prej dy vitesh.

Djali thotë se e ka kërkuar atë por nuk e ka gjetur dhe nuk e di çka të bëjë.

Rrëfimi i plotë:

Jam dashuruar në një striptiste në një klub nate me të cilën kam bërë seks, ndërsa tani nuk e di a të qëndroj me të apo me të dashurën time.

Jam me të dashurën time prej dy vitesh. U njohëm përmes punës, pasi të dy punojmë në një çerdhe lokale.

Ajo është e mrekullueshme dhe ne kemi një jetë të mirë seksuale dhe marrëdhënie të mirë. Ne bërë seks në natën e parë që u njohëm dhe nuk jemi ndalur që nga atëherë.

Nganjëherë shkoj shumë i lodhur në punë pasi e kemi bërë atë tërë natën. Ajo është 25 ndërsa unë jam 28 vjet.

Shoku im po martohej dhe ne organizuam një festë beqarie për të në Londër.

Ne ishim tetë persona dhe përfunduam në një klub striptistesh.

Shokët e mi po e shijonin vallëzimin e tyre kur një vajzë erdhi pas meje dhe më vendosi duart nga prapa e më pyeti nëse do blija një pije.

Ishte e mrekullueshme, rreth 25 vjet dhe derisa po pinim bashkë më pyeti nëse doja të bënim seks në një dhomë që ishte dhe mund ta shfrytëzonte. Nuk më duhej të më pyeste dy herë.

Ne shkuam dhe ajo mi hoqi rrobat. Bëmë seks të mbrojtur dhe ajo ishte mjaft e egër. Ajo më dha numrin e saj por unë e humba gjatë mbrëmjes.

Nuk mund të ndaloja së menduari për të kur shkova në shtëpi. E dashura ime pyeste se çka nuk ishte në rregull me mua pasi nuk doja seks me të.

Në fund i thashë se po shkoja ta takoja një shok por shkova në atë klub në Londër. Shkova që ta shihja atë vajzë që u dashurova në të. Ajo nuk ishte aty dhe unë e pashë. E pyeta një vajzë për të dhe ajo më foli.

Në fund u ktheva në shtëpi por nuk mund të ndaloja së menduari për të. A duhet ta përfundoj lidhjen me të dashurën time dhe ta kërkoj këtë vajzë?

Përgjigja e psikologes:

Jo do të jetë e kotë. Ti për të je vetëm një tjetër. Nëse e takon asaj mund të mos i kujtohesh dhe as mos të të shkojë në mendje që ajo të ketë lidhje me ty.

Puna e saj është që t’i bëjë djemtë të ndihen mirë dhe këtë e bën përmes një pune të duhur, se sa ta shes trupin për para.

Ti the që ke lidhje të mrekullueshme dhe seks të mirë me të dashurën dhe do ta lësh?

Vendose energjinë në atë që ke dhe askush nuk do të të mund të kthejë kokën.