subscribe
Rrëfimi erotik i 23-vjeçarit: Si më çmendi në shtrat vajza që takova në kafe me atë që nuk ma dha e dashura

Rrefime

Rrëfimi erotik i 23-vjeçarit: Si më çmendi në shtrat vajza që takova në kafe me atë që nuk ma dha e dashura

Më: 3 shtator 2017 Në ora: 15:57
Foto ilustruese

Një mashkull 23-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij, me të dashurën, për të cilën ka thënë se nuk e tërheq më seksualisht. Ai ka treguar se pas abortit, ajo është ndier aq e mërzitur, aq sa ky është detyruar të shkojë të bëj seks me një femër në një lokal.

Më poshtë mund të lexoni të plotë rrëfimin e tij:

Kam pasur marrëdhënie seksuale të shkëlqyeshme me një vajzë që sapo e kam takuar në pijetore - por unë e bëra vetëm, sepse jam i irrituar në shtëpi.

Unë jam 23 vjeç dhe punoj për një kompani të financave. E dashura ime është 21 vjeçare dhe është një studente.

Ne kemi qenë së bashku për dy vjet dhe viti i parë ishte mahnitës. Pajtoheshim në çdo nivel, veçanërisht në shtrat.

Po shkonte aq mirë, por më pas ajo mbeti shtatzënë. Ajo përdorte pilula, por kishte të vjella dhe e kuptuam që pilulat nuk kishin kryer punën e tyre.

Ne të dy e dinim se ishim shumë të rinj për të qenë prindër. Ne nuk e diskutuam atë për një kohë të gjatë dhe ajo i dha fund shtatzënisë – pa asnjë dramë, pa bujë.

Mendova se thjesht do të vazhdonim me jetën tonë, por ndjenjat e mia ndaj saj kanë ndryshuar.

Unë ende e dua atë jo pak dhe unë dua të ndajë jetën time me të.

Por e kam gjithnjë e më të vështirë të bëj seks me të, dhe nuk po mund të arrijë kulmin e kënaqësisë sikur bëja dikur.

Bënim seks sa herë që mundnim, por tani nuk bëjmë më shumë se një herë në dy javë. Unë nuk kam kulmuar në seks për muaj të tërë.

Ne shkuam në një festë fantastike në Tajlandë muajin e kaluar, por nuk e kemi bërë atë. Ajo ishte shumë e mërzitur.

Nuk mund ta fajësoja atë për shkak të lodhjes apo presionit të punës. Ajo kaloi disa orë duke qarë dhe thoshte se ishte faji i saj.

Më dhemb ta them, por më nuk po tërhiqem seksualisht nga ajo. E dua aq shumë dhe nuk dua ta pranoj.

Isha duke u ndier aq keq një natë të së premtes, kështu që shkova në pijetore me një shok dhe qëndruam tërë natën.

Djalli në mua filloi të shikonte talentin dhe gjeta një vajzë që më pëlqente. Ajo ishte 19 vjeçe.

Kam biseduar me të dhe pastaj përfunduam duke bërë seks me të në banesën e saj. Ishte si një ëndërr dhe unë arrita kulmin si një i çmendur, sikur bëja më parë.

Unë nuk dua ta shoh atë vajzë përsëri. Unë vetëm dua të kem marrëdhënie seksuale të shkëlqyeshme me vajzën e ëndrrave të mia, siç kemi bërë në fillim.

Përgjigjja e psikologes:

Kjo duhet të jetë shkatërruese për të dy, por mos u dorëzoni për ëndrrat tuaja.

Ju duhet të ngadalësoni tani dhe të mendoni për atë që ju ka ndodhur.

Ju po thoni se e doni aq shumë të dashurën tuaj aq shumë, kështu që a është e çuditshme që të mbaroni shtatzëninë, duke e shkatërruar atë?

Nuk jam duke thënë se keni bërë gjë të gabuar - e dinit se koha ishte e gabuar kështu që keni marrë një vendim dhe u përpoqët të vazhdoni.

Por kjo do të thotë se ju jeni ende duke ecur përpara me jetën tuaj pa u ndalur për të pranuar se çfarë ka ndodhur. Nuk është çudi që seksi nuk është i drejtë.

Tregojeni të dashurës tuaj se e doni, por e vendosni seksin jashtë rendit të ditës tani për tani. Jepni leje për t'u brengosur.

E-fletëpalosja ime mund t'ju ndihmojnë që të kuptoheni me të dhe të merrni burime mbështetëse nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë tjetër.

Ju të dy jeni ende shumë të rinj, prandaj merrni gjithçka që ju nevojitet.

Unë shpresoj se jeta juaj seksuale më pas do të përmirësohet dhe ju mund të ecni përpara së bashku përsëri.