subscribe
Shokon 31 vjeçari: Bëra seks me nënën e shokut tim, por historitë e mia...

Rrefime

Shokon 31 vjeçari: Bëra seks me nënën e shokut tim, por historitë e mia...

Më: 10 maj 2018 Në ora: 17:58
Ilustrim

Një djalë 31 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me nënën e shokut të tij, pas një nate në klub.

Ai thotë se kishte shkuar vetëm në klub dhe më pas e kishte takuar atë, me të cilën kishte përfunduar duke bërë seks, kur e kishte dërguar në shtëpinë e saj.

Ai thotë se nuk e di moshën e saj dhe nuk e ka pyetur por që nëse tregon do të jetë keq dhe kështu vazhdon seksin sekret me të.

Por, djali thotë se ka bërë seks me më shumë se 100 gra dhe se nuk mund të jetë vetëm me një, pasi gjithmonë del një tjetër që i pëlqen atij.

Më poshtë mund ta lexoni rrëfimin e plotë të djalit:

Piva një natë i vetëm në një klub dhe kjo më bëri që të bëj seks me nënën e shokut tim më të mirë.

Një natë doja që të dilja për të pirë dhe të gjithë që i ftova ishin të zënë, kështu që shkova i vetëm. E vërejta se nëna e shokut tim po qëndronte në një tavolinë aty afër. Ajo ishte me një shoqe por ajo shkoi shpejt dhe ajo ma bëri me dorë që t’i bashkohesha.

E bëra dhe ajo ishte shoqëri e mirë. Nga fundi i natës e dërgova atë në shtëpi. Sapo ne u futëm brenda derës, ishim duke u puthur çdoherë e më shumë pasionant dhe më pas filluam ta zhveshim njëri tjetrin ngadalë.

Ne bëmë seks në dhomën e saj të gjumit dhe ishte mrekulli. Ajo kishte një trup të mrekullueshëm për moshën e saj.

Unë nuk e di se sa vjet është ajo dhe ajo nuk ka dëshirë ta pyes, por unë dhe shoku im jemi 31 vjet , kështu që mund ta mendoni.

E di se do të ketë shumë zemra të thyera nëse kjo zbulohet, andaj është më mirë që të mbetet sekret.

Ajo është një nga shumë gra me të cilat kam fjetur në jetën time. Unë jam një dashnor i mrekullueshëm. Ndoshta kjo për shkak se kam ekipin e mirë. Unë kurrë nuk kam pasur problem që të flas me një femër apo që t’i tërheq ato.

Unë i trajtoj ato si princesha dhe ato sillen në mënyrën siç dua unë.

Unë nuk dua që të jem vetëm me një. Kam provuar por më pas ka dalë dikush që më ka pëlqyer apo më është mërzitur ajo me të cilën kam qenë dhe kam vazhduar.

Mendoj se kam bërë seks me 100 apo më shumë femra. Kjo është ajo që bëj.

E di që kam reputacion lokal. Unë kam bërë seks me motrat e shokëve madje edhe të dashurat e tyre.

Ka pasur madje edhe shtatzëni të padëshiruara. Shumë prej këtyre vajzave përfundojnë të lënduara dhe unë humbas miq pastaj.

Unë nuk e di pse jam kështu, pasi gjithë jetën kam qenë djalë i kujdesshëm.

Më pëlqen ideja që të jem mashkulli i një gruaja por duket se askush nuk mund të më kënaq mua.

Kjo është përgjigja e psikologes:

Kjo nuk ka të bëjë me faktin që një grua të të mbajë ty të kënaqur seksualisht.

Ti mund të kesh një jetë seksuale të mrekullueshme me një grua që e do dhe me të do të jetë çdoherë e më kënaqësi.

Ti ke mendime të qarta për atë që po bën dhe nuk ke nevojë të më tregosh mua për rrezikun që po bën.