subscribe
27-vjeçari: Bëja seks të çmendur me të fejuarën, por tani më ka tmerruar me...

Rrefime

27-vjeçari: Bëja seks të çmendur me të fejuarën, por tani më ka tmerruar me...

Më: 22 prill 2018 Në ora: 15:02
Foto ilustrim

Një 27-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, tmerrin që po përjeton me të fejuarën e tij. Ai ka thënë se në fillim kishte seks mahnitës me të fejuarën, mirëpo tani ajo është e interesuar më tepër në një tjetër gjë.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

E fejuara ime është vazhdimisht në telefonin e saj, madje edhe kur jemi në shtrat së bashku, dhe unë jam i shqetësuar se ajo po më mashtron.

Ne jemi së bashku për gati dy vjet. Në fillim ishim të marrosur pas njëri-tjetrit.

Seksi ishte i shpeshtë dhe emocionues, por kjo ka ndryshuar në katër muajt e fundit.

Unë jam 27-vjeçar, ndërsa ajo është 25-vjeçare. Unë e dua shumë atë dhe nuk dua ta humbas, por ne rrallë kemi marrëdhënie seksuale tani.

Ajo vazhdon të bëjë justifikime dhe më largon nga vetja.

Unë u përpoqa ta puthja në shtrat natën e kaluar dhe ajo kthye fytyrën e saj për të parë telefonin e saj.

Unë jam i shqetësuar se ajo ka gjetur dikë që e kënaq më shumë se unë, pasi kur përpiqem të flas me të ajo ose më injoron, ose ndryshon temën.

Përgjigjja e psikologes:

Ajo ndoshta nuk është duke të tradhtuar, por ajo është e interesuar më shumë në telefonin e saj se sa në juve.

Mos lejoni që kjo të ndikojë në lidhjen tuaj, por përpiquni për të. Tregoni të fejuarës që ju e doni atë dhe pyetni atë pse nuk dëshiron më seks.

A nuk e shijon thjesht ajo seksi? Nëse po, ndoshta duhet të pastrosh teknikën tënde që ta bëni të ndihet sa më mirë.