subscribe
Burri rrëfen ankthin: Qe 9 muaj s’kam bërë seks me gruan, pasi ajo....

Rrefime

Burri rrëfen ankthin: Qe 9 muaj s’kam bërë seks me gruan, pasi ajo....

Më: 23 gusht 2017 Në ora: 16:52
Foto ilustrim

Një burrë 27-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë se si gruaja e tij nuk po do të bëjë seks me të. Ai ka thënë se deri para 9 muajve jeta e tyre seksuale ishte e mrekullueshme, por me lindjen e fëmijës së tyre, gjërat kanë ndryshuar tërësisht.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin  e tij të plotë:

Sa herë që kërkoj seks ose bëj një lëvizje, ajo thotë se është e lodhur ose thjesht refuzon.

Që kur ka ardhur në jetë vajza jonë nëntë muaj më parë, gruaja ime dhe unë nuk kemi pasur marrëdhënie seksuale.

Unë jam 27 vjeç, gruaja ime është 22 vjeçare.

Jeta jonë seksuale ishte e mrekullueshme para lindjes por tani gruaja ime nuk ka fare interes.

Unë masturboj çdo ditë dhe kam qenë edhe tek prostitutat disa herë, por kjo është shumë e shtrenjtë dhe ndihem fajtor.

Unë nuk mund ta lë gruan time për shkak të vajzës sonë dhe për shkak se familjet tona do të tmerroheshin, të dy familjet janë shumë fetare kështu që unë nuk mund të flas me askënd rreth kësaj çështje.

Përgjigjja e psikologes:

Shumë gra humbin interesimin për seksin, kur lindin një fëmijë.

Trupi i gruas suaj është ende i trazuar.

Shkuarja tek prostitutat është një tradhti e tmerrshme ndaj saj dhe ju po rrezikoni edhe shëndetin seksual.

E-fletëpalosja ime mbi problemet e seksit pas një foshnje shpjegon se si të ringjallësh jetën tënde seksuale dhe të afroheni përsëri.