subscribe
Rikthehet me 'Belvedere', ja projekti i fundit i Gassos

Muzike

Rikthehet me 'Belvedere', ja projekti i fundit i Gassos

Më: 1 prill 2018 Në ora: 13:31
Gasso

Një këngë plot shije e stil është publikuar vetëm pak ditë më parë nga reperi i njohur shqiptarë Gasso. Pas bashkëpunimeve të shumta që ka pasur deri më tani, Gasso ka vendosur që në këtë fillim pranvere të sfidojë veten dhe të nxeh atmosferën me një projekt të cilin e ka titulluar 'Belvedere'.

Me tekst të shkruar nga vet reperi në bashkëpunim me Lav' dhe bear nga EsBeats, kënga është finalizuar në studion e Çekiç kurse videoklipi është realizuar nga MaxProduction e që e sjell reperin në një formë më ndryshe.

Për të dëgjuar projektin e fundit nga Gasso të titulluar 'Belvedere' mund të klikoni në vazhdim.BS

Komentet
comments powered by Disqus