subscribe
Azem Lukaj sjell baladën e bukur “Pa fat”

Muzike

Azem Lukaj sjell baladën e bukur “Pa fat”

Më: 12 janar 2018 Në ora: 17:34
Azem Lukaj

“Pa fat” kështu mban titullin balada e sapo ardhur me një klip mjaft të bukur kënduar nga artisti Azem Lukaj. Kënga që mban emrin e Valon Biba për muzikë, orkestrim dhe teskt, është punuar në mix-audio nga Hekuran Prenaj, ndërsa videokipi është realizuar nga Armend Neziri-AN Production.

Këngëtari i njohur pejan ka dashur të vijë në këtë fillim vit me këtë baladë mjaft të bukur, që shihet që në momentet e para që është lansuar në Youtube ka nisur të shihet e dëgjohet mjaft mirë.KS