subscribe
Më bëj baba të të ngjaj! Tiani drejt rrugës së Patrisit

Muzike

Më bëj baba të të ngjaj! Tiani drejt rrugës së Patrisit

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 11:24

Ata janë një nga familjet më të komentuara të showbizit. Tiani, Tuna dhe Patrisi pothuajse me çdo postim të tyre përbëjnë lajm dhe zgjojnë kureshtjen e publikut.

Si do që të jetë, edhe pse i vogël, Tiani siç duket ka ‘zgjedhur’ profesionin e tij.

Në Instastory, Patrisi ka hedhur një video ku shihet se si i biri i tij i bie baterive, duke ‘trashëguar’ kështu profesionin e tij.

Pra, siç e dimë, Patrisi është pjesë e Filarmonisë së Kosovës, si trumbucist.

Image
Komentet
comments powered by Disqus