subscribe
Era Istrefi ja beson ndryshimin frizerit të mirënjohur Dashi Krasniqi

Muzike

Era Istrefi ja beson ndryshimin frizerit të mirënjohur Dashi Krasniqi

Më: 11 janar 2019 Në ora: 11:34
Era Istrefi dhe Dashi Krasniqi

Këngëtarja Era Istrefi ka arritur famë në mbarë botë me muzikën e saj. Por, përpos muzikës që bën, Era njihet dhe për stilin e saj të veçantë, shkruan Bota sot.

E ndryshimet e flokëve janë të shpeshta tek artistja.

Së fundmi, Era është bërë biondinë dhe këtë falë frizerit shqiptar të njohur në Gjermani, Dashi Krasniqi. Në fotografitë që ju sjellim më poshtë, Era shihet përkrah Dashit, derisa duket mjaft e kënaqur për punën e frizerit.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus