subscribe
Shpërthen Adelina Ismaili: Po nuhas disa ku*ka...

Muzike

Shpërthen Adelina Ismaili: Po nuhas disa ku*ka...

Më: 3 janar 2019 Në ora: 13:53

Ky vit i ri duket se ka risjellë disa elementë të së shkuarës për këngëtaren Adelina Ismaili. Këtë këngëtarja nuk e ka pritur aspak mirë.
 
Këtë të paktën lë të kuptohet nëpërmjet një postimi në InstaStory, ku duket qartë irritimi i saj, ndaj ndonjë provokimi të mundshëm.
 
“I nuhas disa k*çka nga e shkuara që ulërasin vërdallë. Jam shumë e zënë dhe e lumtur për t’u bërë sërish si gruaja që njihnit dikur. Por kush e di… Mos më bëni t’ju rikujtoj kush jam në të vërtetë!” -ka shkruar këngëtarja.
 
Megjithatë, ende nuk dihet se kush e ka irrituar këngëtaren.

Image

 

Komentet
comments powered by Disqus