subscribe
Samanta Karavella, e zhveshur në mes të borës

Muzike

Samanta Karavella, e zhveshur në mes të borës

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 12:08

Këngëtarja, Samanta Karavella ka pozuar në mes të borës edhe pse është shumë ftohtë. Bukuroshja shqiptare ka sjell një fotografi në rrjete sociale ku shihet e veshur me një fustan të kuq gjersa shfaqet në mes të borës. Duket se Karavella nuk po e ndien të ftohtin pasi ka sjell një nga imazhet më të bukura të saj dhe mjaft artistike.

Samantën që nga vera nuk e kemi parë aktive në muzikë ndërsa dy projektet e fundit të publikuara nga ajo janë, “E jotja” dhe Kush jam”, të cilat u pëlqyen nga publiku.

Image
Komentet
comments powered by Disqus