subscribe
Remzia publikon “Dasma e Djalit”

Muzike

Remzia publikon “Dasma e Djalit”

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 12:03

Remzie Osmani është gati për festat e fundvitit! Këngëtarja e shumë hiteve sapo publikoi këngën më të re, me titull “Dasma e Djalit”, një këngë kjo me shumë rritëm dhe atmosferë festive!

Për ta dëgjuar këtë krijim të Ilir Beranit dhe për ta parë klipin, klikoni në video.

Komentet
comments powered by Disqus