subscribe
“Mon Ami” lansohet nga Valza Zhegrova

Muzike

“Mon Ami” lansohet nga Valza Zhegrova

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 19:26
Valza Zhegrova

Artistja e re e skenës muzikore, Valza Zhegrova ka lansuar projektin e parë me videoklip.

“Mon Ami”, mban titullin kënga e re e Valzës, klipi i së cilës është mjaft unik dhe atraktiv.

Tekstin e këngës e ka shkruar Endrit Mumajesi kurse e gjithë kënga është realizuar nën producimin e Mixey.

Komentet
comments powered by Disqus