subscribe
Mera Zymeri, 25 vite në skenë sjell këngën e parë kur nisi karrierën

Muzike

Mera Zymeri, 25 vite në skenë sjell këngën e parë kur nisi karrierën

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 15:05
Mera Zymeri

Është një artiste mjaft e dashur për publikun e mjaft e kërkuar. Mera Zymeri sapo ka sjellë për fansat e saj një këngë që e nisi karrierën muzikore shumë e shumë vite më herët. "Çka ka zogu" në bashkëpunim me Sparrow ajo e risjell mjaft bukur me një klip i sapo dalë ku ka nisur të pritet mjaft mirë.

Vetë këngëtarja me 25 vite në skenë falenderon të gjithë ata që e kanë përkrahur deri me tani por edhe bashkëpunëtorët e saj. Kënga është vërtet e bukur dhe ia vlen ta dëgjoni e ta shihni ardhur mjeshtërisht në vokalin karakteristik të Mera Zymerit.BS

Komentet
comments powered by Disqus