subscribe
Publikohet ‘I’ll give you my heart’ nga Arilena

Muzike

Publikohet ‘I’ll give you my heart’ nga Arilena

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 21:45
Arilena Ara

Është publikuar videoklipi i këngës ‘I’ll give you my heart’ nga Arilena Ara.

Ky projekt është në gjuhën angleze dhe synon tregun ndërkombëtar.

Muzika është realizuar nga Darko Dimitrov ndërkaq tekstin e shkroi Arnita Beqiraj.

Për klipin ku këngëtarja shfaqet në skena intime me një mashkull, është përkujdesur ASHA.

Komentet
comments powered by Disqus